Kosmetická sada pro kutily s vlastním logem – gel 250 ml a šampon 250 ml

139,00   bez DPH

Dárkové balení kosmetiky pro kutily. Originální kosmetická sada je skvělý reklamní předmět pro výrobce a prodejce výrobků pro kutily, zahrádkáře a řemeslníky. Po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst několik krátkých veselých rad kutilům.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
20 - 49139,00 
50 - 199134,83 
200 - 499132,05 
500 - 999125,10 
1000 +115,37 
Přidat do poptávky
Katalogové číslo: BC001480

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Dárkový kosmetický balíček – kniha pro kutily – s vlastním logem

Kosmetická sada pro kutily s vaším logem je krásný reklamní předmět pro všechny výrobce a prodejce zahradní techniky, nářadí, hobby markety nebo řemeslníky. Skvělý dárek s vaším logem pro zahrádkáře, kutily nebo řemeslníky. Po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst několik veselých rad kutilům.

Krémový sprchový gel s olivovým olejem a podmanivou vůní 250 ml. Krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Vlasový šampon For man 250 ml. Velice jemný přípravek pro každodenní mytí vlasů. Díky svému složení pomáhá chránit vlasy i pokožku před nadměrným vysušováním při mytí, které je šetrné a přitom účinné. Má podmanivou a moderní vůni, která osvěžuje a zanechává příjemný pocit. Je vhodný pro použití zejména při sportovních aktivitách.

 

Branding: na krabičku dolepíme logo vaší firmy. Na zakázku můžeme upravit i etikety výrobků nebo vytvořit balíček plně ve vašem designu.

Hmotnost 0,7 kg

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT