Kosmetická sada pro cyklistu s vlastním logem – gel 250 ml a šampon 250 ml

149.00  bez DPH

Kosmetický dárkový balíček pro cyklistu v netradičním provedení – kniha. Netradiční reklamní předmět vhodný pro prodejce kol, cyklo vybavení nebo cyklistický klub. Po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst několik krátkých cyklistických vtipů.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
20 - 49149.00 
50 - 199144.53 
200 - 499141.55 
500 - 999134.10 
1000 +123.67 
Katalogové číslo: BC860025

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Dárkový kosmetický balíček pro cyklistu s vlastním logem

Originální reklamní předmět a dárek vhodný pro cyklistické kluby nebo prodejce kol a cyklo vybavení. Kosmetická sada pro cyklisty v netradičním provedení “kniha”, kde si po odklopení přední strany můžete přečíst několik cyklistických vtipů.

Krémový sprchový gel s olivovým olejem 250 ml. Krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně pokožky před vysušováním a zároveň ji udržuje v hebkém a jemném stavu.

Krémový vlasový šampon s olivovým olejem 250 ml. Krémový vlasový šampon s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku, napomáhá ochraně vlasů a vlasové pokožky před vysušováním a zároveň pokožku udržuje v hebkém a jemném stavu.

 

Branding: na krabičku dolepíme logo vaší firmy. Na zakázku můžeme upravit i etikety výrobků nebo vytvořit balíček plně ve vašem designu.

Hmotnost 0.7 kg

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT