Média & Produkce

Vyrábíme reklamu, která zaujme

VÝROBA REKLAMY

Vyrábíme poutače, bannery, světelné reklamy. Vyberete si ze široké škály materiálů, barev i povrchových úprav. Pomocí řezané grafiky polepíme firemní reklamou váš vozový park či výlohy vašeho obchodu. Samozřejmostí je komplexní dodávka od návrhu porealizaci.

REKLAMNÍ PLOCHY

Vyrobíme a zajistíme pro Vás umístění viditelné a účinné reklamy v exteriéru i v interiéru. Pro naše klienty v ČR a na Slovensku zajišťujeme zejména:

– celostátní i regionální billboardové kampaně „na klíč“, výběr lokalit a konkrétní umístění ploch cílíme na potenciální zákazníky

– city light vitríny, horizonty a plakátovací plochy v jednotlivých městech

– efektivní navigační systém pro firmy a prodejny na sloupech VO kdekoliv v ČR a SR

– atraktivní interiérové reklamní plochy na vysoce frekventovaných místech

INZERCE A REKLAMA
V PERIODIKÁCH, TV A ROZHLASU

Pro naše klienty zajišťujeme inzerci v celostátních i regionálních periodikách v České republice a na Slovensku. Samozřejmostí je komplexní dodávka včetně grafického návrhu a zpracování inzerce.

Již 25 let zajišťujeme pro naše klienty rozhlasové kampaně jak v regionálních rádiích, tak na rozhlasových stanicích s celostátním pokrytím, a to v České republice i na Slovensku. Máme rozsáhlé zkušenosti s copywritingem i s tvorbou audio/video produkce. O Váš audio/video spot se komplexně postaráme – od prvotního návrhu až po realizaci a následně pro Vás zajistíme jeho efektivní odvysílání.

TISKOVÉ SLUŽBY

Naše agentura disponuje vlastními technologiemi pro ofsetový i digitální tisk. Vytiskneme pro vás vizitky, letáky, plakáty, brožury, katalogy a další tiskoviny s povrchovou úpravou a výběrem materiálu dle vašeho přání. Doporučíme vám optimální tiskové řešení, které nebude postrádat atraktivitu a zároveň bude ekonomické.

DISTRIBUCE

Pro naše klienty zajišťujeme adresnou i neadresnou distribuci tiskovin a dalších reklamních materiálů a předmětů, a to včetně zajištění logistiky. Jedná se o regionální i celostátní kampaně v ČR a také na Slovensku.

Odpovíme na všechny Vaše dotazy, které byste mohli mít.

Určitě společně najdeme řešení.

POŠLETE NÁM ZPRÁVU

[contact-form-7 id=“8805″]

KONTAKTNÍ INFORMACE

ikona-místo

Třanovského 220/20
16300 Praha 6 – Řepy
Česká republika

312000250

+420 224 313 756
+420 602 268 660

Jak můžeme pomoci Vaší společnosti?
Zašlete nám e-mail a my se brzy ozveme.