INZERCE A REKLAMA V PERIODIKÁCH, TV A ROZHLASU

Pro naše klienty zajišťujeme inzerci v celostátních i regionálních periodikách v České republice a na Slovensku. Samozřejmostí je komplexní dodávka včetně grafického návrhu a zpracování inzerce. Již 25 let zajišťujeme pro naše klienty rozhlasové kampaně jak v regionálních rádiích, tak na rozhlasových stanicích s celostátním pokrytím, a to v České republice i na Slovensku. Máme rozsáhlé zkušenosti s copywritingem i s tvorbou audio/video produkce. O Váš audio/video spot se komplexně postaráme – od prvotního návrhu až po realizaci a následně pro Vás zajistíme jeho efektivní odvysílání.

inzerce_shutterstock_501816010 kopie
plochy_shutterstock_126267986 kopie

REKLAMNÍ PLOCHY

Vyrobíme a zajistíme pro Vás umístění viditelné a účinné reklamy v exteriéru i v interiéru. Pro naše klienty v ČR a na Slovensku zajišťujeme zejména:
– celostátní i regionální billboardové kampaně „na klíč“, výběr lokalit a konkrétní umístění ploch cílíme na potenciální zákazníky
– citylight vitríny, horizonty a plakátovací plochy v jednotlivých městech
– efektivní navigační systém pro firmy a prodejny na sloupech VO kdekoliv v ČR a SR
– atraktivní interiérové reklamní plochy na vysoce frekventovaných místech

VÝROBA REKLAMY

Vyrábíme poutače, bannery, světelné reklamy. Vyberete si ze široké škály materiálů, barev i povrchových úprav. Pomocí řezané grafiky polepíme firemní reklamou váš vozový park či výlohy vašeho obchodu. Samozřejmostí je komplexní dodávka od návrhu po realizaci.

vyroba_shutterstock_62235832 kopie
tisk

TISKOVÉ SLUŽBY

Naše agentura disponuje vlastními technologiemi pro ofsetový i digitální tisk. Vytiskneme pro vás vizitky, letáky, plakáty, brožury, katalogy a další tiskoviny s povrchovou úpravou a výběrem materiálu dle vašeho přání. Doporučíme vám optimální tiskové řešení, které nebude postrádat atraktivitu a zároveň bude ekonomické.

DISTRIBUCE

Pro naše klienty zajišťujeme adresnou i neadresnou distribuci tiskovin a dalších reklamních materiálů a předmětů, a to včetně zajištění logistiky. Jedná se o regionální i celostátní kampaně v ČR a také na Slovensku.

Distibuce_shutterstock_1833429370 kopie