Média & Produkce

Vyrábíme reklamu, která zaujme

INZERCE A REKLAMA V PERIODIKÁCH, TV A ROZHLASU

Pro naše klienty zajišťujeme inzerci v celostátních i regionálních periodikách v České republice a na Slovensku. Samozřejmostí je komplexní dodávka včetně grafického návrhu a zpracování inzerce. Již 25 let zajišťujeme pro naše klienty rozhlasové kampaně jak v regionálních rádiích, tak na rozhlasových stanicích s celostátním pokrytím, a to v České republice i na Slovensku. Máme rozsáhlé zkušenosti s copywritingem i s tvorbou audio/video produkce. O Váš audio/video spot se komplexně postaráme – od prvotního návrhu až po realizaci a následně pro Vás zajistíme jeho efektivní odvysílání.

REKLAMNÍ PLOCHY

Vyrobíme a zajistíme pro Vás umístění viditelné a účinné reklamy v exteriéru i v interiéru. Pro naše klienty v ČR a na Slovensku zajišťujeme zejména:
– celostátní i regionální billboardové kampaně „na klíč“, výběr lokalit a konkrétní umístění ploch cílíme na potenciální zákazníky
– citylight vitríny, horizonty a plakátovací plochy v jednotlivých městech
– efektivní navigační systém pro firmy a prodejny na sloupech VO kdekoliv v ČR a SR
– atraktivní interiérové reklamní plochy na vysoce frekventovaných místech

VÝROBA REKLAMY

Vyrábíme poutače, bannery, světelné reklamy. Vyberete si ze široké škály materiálů, barev i povrchových úprav. Pomocí řezané grafiky polepíme firemní reklamou váš vozový park či výlohy vašeho obchodu. Samozřejmostí je komplexní dodávka od návrhu po realizaci.

TISKOVÉ SLUŽBY

Naše agentura disponuje vlastními technologiemi pro ofsetový i digitální tisk. Vytiskneme pro vás vizitky, letáky, plakáty, brožury, katalogy a další tiskoviny s povrchovou úpravou a výběrem materiálu dle vašeho přání. Doporučíme vám optimální tiskové řešení, které nebude postrádat atraktivitu a zároveň bude ekonomické.

DISTRIBUCE

Pro naše klienty zajišťujeme adresnou i neadresnou distribuci tiskovin a dalších reklamních materiálů a předmětů, a to včetně zajištění logistiky. Jedná se o regionální i celostátní kampaně v ČR a také na Slovensku.

Odpovíme na všechny Vaše dotazy, které byste mohli mít.

Určitě společně najdeme řešení.

POŠLETE NÁM ZPRÁVU


KONTAKTNÍ INFORMACE

ikona-místo

Třanovského 220/20
16300 Praha 6 – Řepy
Česká republika

312000250

+420 224 313 756
+420 606 411 143

Jak můžeme pomoci Vaší společnosti?
Zašlete nám e-mail a my se brzy ozveme.