Tuhá mýdla

Reklamní tuhá mýdla s vlastní etiketou

Tuhá mýdla s vaším potiskem je skvělý reklamní předmět, který potěší vaše klienty nebo obchodní partnery.

Reklamní tuhé mýdlo může mít různé varianty balení. Toaletní mýdlo můžeme vložit do plechové krabičky, u které potiskneme její víko vaším logem nebo obrázkem. Další způsob balení je do papírového přebalu nebo krabičky, které potiskneme plně ve vašem designu.

Pokud je to technicky možné, jsme schopni vyrobit také mýdlo s vaším logem nebo vytvořit formu na mýdlo přímo ve vašem tvaru.

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Toaletní mýdlo 100 g – v papírové krabičce

42,00   bez DPH
Reklamní toaletní mýdlo v papírové krabičce s vaším vlastním potiskem. Darujte vašim klientům praktický voňavý dárek, který jistě využijí a skvěle tak zpropagujete vaší značku.

Toaletní mýdlo 100 g v papírovém přebalu

35,00   bez DPH
Reklamní toaletní mýdlo v papírovém obalu plně ve vašem vlastním designu. Praktický voňavý reklamní dárek pro vaše klienty vyrobený v České republice.

Toaletní mýdlo 30 g – bonbon

29,00   bez DPH
Reklamní toaletní mýdlo v originálním obalu plně ve vašem vlastním designu. Mýdlo vyrobené českým výrobce s vaším logem nebo obrázkem na obalu potěší každého klienta. Praktický voňavý dárek pro vaše klienty.

Toaletní mýdlo 80 g v plechové krabičce

89,00   bez DPH
Reklamní toaletní mýdlo 80 g v plechové krabičce s vaším vlastním potiskem na víku. Mýdlo vyrobené českým výrobce s vaším logem nebo obrázkem na obalu potěší každého klienta.
Vyberte možnost